Yeni Moda Ev Ekonomisine Hakim Kadınlar

| 0 comments

​Herkese merhaba,

​Dizi, televizyon ve ünlüler modası derken artık hayatımda bazı değişiklikler oldu. ​Yeni bebeği olan bir blogger olarak ​ünlüler kadar, ​artık bebek modasını da takip etmeye başladım :)​ ​Önceleri bebek bölümünü gezmezken, artık tek dikkatimi çeken bebek eşyaları oluyor. Mağazalarda o kadar güzel kıyafetler, ürünler var ki insanın hepsin​d​en birer ikişer alası geliyor.

Tabi ​ev bütçesine dikkat eden her kadın gibi, ​taksit​ imkanları​, para puan, erteleme ​gibi seçenekleri de göz önünde bulunduruyorum. Elbette bu alternatifler ise müşteriyi alışverişe de teşvik ediyor. Ancak bu işte de bütçenin ucunu kaçırmamak çok önemli.

İşte tam da bu noktada sizlere http://www.paramiyonetebiliyorum.net/ sitesini önermek istiyorum.​ ​Sitenin amacı kişisel bütçe, tasarruf, gelir-gider dengesi, bankacılık ürünleri konusuda farkındalık yaratmak​. Aynı zamanda ​basit ama işe yarar eğitimler vermek.

ondagordum_boomads_visa_parami_yonetebiliyorum2

ondagordum.com olarak hem modaseverler​e​, hem de anneler​e ‘Paramı Yönetebiliyorum‘ ​site​s​i​ni​ takip etmey​i öneriyorum.​ Öğrenciler, yetişkinler ve girişimciler; herkes bu sitede ​mutlaka ​kendine gör​e​ bir​ ​şey bulacaktır.

ondagordum_boomads_visa_parami_yonetebiliyorum1

Ben de kendi adıma sitede önerilen maddeleri uyguladım ve gerekli önlemleri aldım. Şu anda en öncelikli planım gereksiz harcamaları azaltarak, giderlerimi dengeli bir biçimde harcamak. Bu konuda hem kendimi test edeceğim, hem de eşimin harcamalarını. Bir ay sonunda ise tek tek not aldığım, yapmadığım harcamalarımdan kârımı çıkararak, bu tutarı kredi kartı borcuma yatıracağım.

Bir sonraki ay ise hem gider azaltacak hem de bunun yanı sıra küçük küçük birikimlere başlayacağım. Hedefim yıl sonunda bankamda birikmiş paramın olması!

Kendime bu konuda bol şans ve azim diliyorum! 🙂

Not: Eğer önerileriniz olursa yorum olarak yazabilirseniz harika olur 🙂 Yeni anne ondagordum.com çok daha fazla birikim yapmış olur.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın