Kiralık Aşk 22. bölüm – Defne’nin pançosu

| 0 comments

Kiralık Aşk‘ı çok fazla takip edemesem de, Defne ve Ömer‘in ortalığı nasıl kasıp kavurduğunu artık ben de öğrendim 🙂 Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde aldıkları ‘En Yakışan Çift’ ödülüyle de bu sezon başlayan başarılarını perçinlediler.

Bugün elime geçen bir basın bülteninde de Defne‘nin (Elçin Sangu) bir kıyafetini görünce bu yazıyı yazmam gerektiğini anladım 🙂 Sizi bir kaç bölüm geriye götürerek 22. bölümde, Ömer‘in (Barış Arduç) yağmur altında Defne’ye ‘evlenelim’ dediği sahnede, Defne’nin kahverengi tonlarındaki kalın pançosu Liu Jo marka. Türkiye’de online satışı var mı bilmiyorum; henüz bulamadım ama İtalyan markanın uluslararası websitesinde %30 indirimli fiyatı 151,20 € (yani yaklaşık 485,- TL). Panço markanın 2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndan. Panço hakkında detayları buradan görebilirsiniz.

Vepa Group tarafından Türkiye’ye getirilen markanın Türkiye’deki mağazalarını buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kiralik_ask_bolum22_liu_jo4 ondagordum_kiralik_ask_bolum22_liu_jo3 ondagordum_kiralik_ask_bolum22_liu_jo2 ondagordum_kiralik_ask_bolum22_liu_jo5 ondagordum_kiralik_ask_bolum22_liu_jo1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın