Erkek Giyimde 2016 Yaz Sezonu Trendleri

| 0 comments

Bahar aylarının da bitmesiyle 2016 Yaz sezonuna ve trendlerine geçişi yaptık. Son birkaç yıldır erkeklerin giyim, trendlere ve modaya ilgi duyması, erkek giyim sektörünün de canlanmasına sebep oldu.

Erkelerin modaya bu denli yöneliyor olması da biz kadınların hoşuna gitmedi desek yalan olur… Kadınların bu denli ilgisini çekmişken, 2016 Yaz erkek giyim trendlerinde ne gibi detaylar öne çıkıyor hep birlikte göz atalım!

1- Dantel ve İpek Detaylar

“Hadi canım, erkekler dantelli giyer mi?” dediğinizi duyar gibiyiz. Ama evet giyer! Son birkaç sezondur kadın trendleri arasında vazgeçilmez olan dantel detaylar, 2016 Yaz sezonuyla birlikte erkek trendleri arasında da yerini alıyor. Buna ek olarak yine erkek dünyasına giren ipek detaylar, erkek modasını canlandıracak gibi gözüküyor.

Birçok moda devinin koleksiyonunda yer alan dantel ya da ipek kumaş gömlekler “lace tomboyish” olarak adlandırılıyor. Beymen.com’da yer alan ipek T-shirt bu trendden mahrum kalmak istemeyenlerin yardımına koşuyor!
https://www.beymen.com/p_rick-owens-tshirt_113930

ondagordum_beymen1
2- Saten/İpek Bomber Ceket

2016 Yaz erkek trendleri arasında yer alan en etkili parçalardan biri de saten ya da ipek materyallerden yapılan bomber ceketler! Ceketler, cool bir görünüme sahip olmak isteyen erkeklerin kesinlikle denemesi ve sahip olması gereken parçalar içinde bulunuyor.

ondagordum_2016erkek_yaz1

3- Uzakdoğu Esintileri

Kabul edelim bu trend özellikle Avrupalı erkeklerin dünyasına farklı tatlar katacak. Asya ve Avrupa trendlerinin senteziyle karıştır ve eşleştir mottosunu kolaylıkla uygulayabilirsiniz!

4- Şapkasız Çıkmam

Erkeklerin aşina olduğu kasketler, 2016 erkek giyim trendleri arasında yerini alan parçalardan biri! Bu trende farklılık katmak ve stilinizle insanları kendinize hayran bırakmak da sizlere kalmış sevgili beyler! Örneğin; 50’li yıllara geri dönüş olduğunu gördüğümüz 2016 Yaz erkek giyim trendlerini, günümüz modasıyla harmanlayabilirsiniz.

5- Botanik Bahçesi

2016 Yaz erkek modası adeta bir botanik bahçesi! Birçok erkek giyim markasının 2016 Yaz koleksiyonunda bulunan çiçek detaylı parçalar, erkek moda dünyasına renkli bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Beymen erkek giyim kategorilerinde de bulunan çiçek detaylı parçalara göz atarak fikir sahibi olabilir, bu trende ayak uydurabilirsiniz.

ondagordum_2016erkek_yaz2

6- Beyazın Çekiciliği

Erkek giyim modasında trendi asla geçmeyen, zamansız parçalardan biri beyaz pantolonlar… Her erkeğin dolabında mutlaka bulunması gerekenler listesi yapsak, ilk sıralarda yerini alacağı kesin! Birçok moda devinin 2016 Yaz defilelerinde karşımıza çıkan beyaz pantolonların ister yırtık modellerini, ister dar kalıp modellerini tercih edin. Karar siz beylere kalmış!

7- Kısa Şortlar

Muhtemelen 2016 Yaz erkek trendleri deyince aklınıza gelen parçalardan biridir şortlar… Yaz demek bunaltıcı sıcaklar demek. Ve bu durum gerçekten rahatsız edici. Markaların bünyelerinde bulunan şort modelleri de haliyle erkeklerin bir numaralı tercihi! Beymen Collection bünyesinde bulunan şortlarsa eminiz dikkatinizi çekecektir. Altına giyeceğiniz sandaletler ya da bez ayakkabılarla da kombininizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın