Nurgül Yeşilçay ‘Aşk ve Ceza’da İpekyol’un Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu sergiliyor

| 3 Comments

İki sezondur dizinin ileri gelen sponsorlarından biri olan İpekyol, Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşan Nurgül Yeşilçay’ı giydirmeye devam ediyor.

Yanda görülen elbise İpekyol’un 2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’na ait. Normal satış fiyatı 229,- TL iken, şu anda devam eden %50’lik İpekyol indirimi ile mağazalardan 114.50 TL’ye alabilirsiniz. Boyner’lerde ise online satış’ta bu fiyat 97,33 TL’ye kadar düşüyor. Elbiseyi Boyner’in online sitesinde görebilirsiniz:

http://alisveris.boyner.com.tr/tr/ct-variant/Kadin.aspx?intProId=486148

Dizide Nurgül Yeşilçay elbiseyi sıra sıra, lacivert bir kolyeyle tamamlamış. Ona alternatif olarak inci dizili bir kolye de olabilir. Benim önerimi ‘el yapımı’ ürünler satan uluslararası alışveriş sitesi etsy.com ‘da bulabilirsiniz.

Kolyenin kendisi 25$ + kargosu 3,50$. Linkten görebilirsiniz: http://www.etsy.com/listing/54683863/pearls-and-ribbon-in-navy-necklace

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

3 Comments

  1. süper öneriler 🙂 özellikle kolyeye bayıldım, devamını bekliyorum yazıların 🙂

    • çok teşekkür ederim 🙂 yepyeni bloguma ilk yorum sizden geldi çok mutlu ettiniz beni 🙂
      yazılara sıklıkla devam edeceğim..teşekkürler!! 😉

  2. umarım yorumların devamı gelir. ben pek dizi izlemem veya sıkı bir takipçi değilimdir diyelim, ama blog, kıyafet önerileri ve özellikle nereden alınabileceği bilgisi muhteşeemmmmmm 🙂 🙂 🙂

Bir Cevap Yazın