Lale Devri – Reyhan’ın Tuba Benian elbisesi (2)

| 6 Comments

Lale Devri‘nin geçen hafta (29 Ekim) yayınlanan bölümünde Reyhan‘ın giydiği mor, pembe yakalı saten elbise Tuba Benian‘ın 2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ‘Back to Silence’a ait. Daha önce yazdığım Reyhan’ın siyah-beyaz Tuba Benian elbisesi gibi, bu elbisenin de Adını Feriha Koydum dizisiyle bir bağlantısı var, çünkü o dizide de kullanılmıştı. Ama yine Sanem Hanım önde, kendisi bu elbiseyi geçen sezon Adını Feriha Koydum’un ilk bölümlerinde giymişti. Reyhan sanırım modayı biraz geç takip ediyor 🙂 Geçen sezona ait yazımı okumak için buraya tıklayınız.

Tasarımcı Tuba Benian hakkında daha detaylı bilgi almak için websitesini ziyaret edebilirsiniz. Butik adresi: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No:33 Galata ? İSTANBUL

Resmin kaynağı: Tuba Benian Resmi Internet Sitesi (Bu ürünün görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Adını Feriha Koydum ? Sanem Hanım ve aynı elbise

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

6 Comments

  1. Adını feriha koydum’da 32.veya 33 bölümde handenin giydigi beyaz sırtı acık kıyafeti nerden acaba?

  2. Merhaba, 83. bölümde Reyhan’ın ve Zümrüt’ün kıyafetlerini de, özellikle Reyhan’ın siyah bluz’u (altında beyaz, dar bir etek vardı). Zümrüt’ün de kolları tülden olan mavi elbisesi, teşekkürler 🙂

    • Merhaba Ayşe Hanım, Reyhan’ın bluzunu şu an için bilmiyorum fakat 83.bölümde Zümrüt’ün giydiği iki elbise de, bej olan da, saks mavisi olan da Arzu Kaprol tasarımı. İlginize teşekkürler.

    • Ayşe Hanım Reyhan’ın siyah bluzu MUDO‘dan. Aynı bölümde giydiği saks mavisi/siyah elbise ise Randy Rogers marka. Randy Rogers, Alfabeta markasının iş kadınına hitap eden markasıymış. Markanın kampanyalarını çeşitli alışveriş kulüplerinde görebilirsiniz.

  3. selam ben 115 bolum Lale Devrinde Kerem ve Azranin duyununde Reyhanin giydiyi saks mavi elbisenin resmini hangi marka veya kimin tasarimi merak ediyorum.Lutfen resmi varsa bana mail atin

Bir Cevap Yazın