VanilyaClub kutumdan neler çıktı? “ARALIK” kutusu

| 4 Comments

Geçen ayın ortalarına doğru VanilyaClub’ın gönderdiği Kasım ayı kutusundan neler çıktığını sizlerle paylaşmıştım. Şimdi sıra Aralık kutusunda.
Öncelikle  kutunun içinden öte dışında da büyük bir farklılık var. Fotoğraflarında da görebileceğiniz gibi ilk olarak sizi üzerinde VanilyaClub‘ın temsili ‘V’ harfi bulunan, VIP hissi veren siyah bir kutu karşılıyor.

Kutu iki yönlü açılabiliyor. Ya VanilyaClub yazısının oradan yırtıyorsunuz, ya da yırtmak istemezseniz alttaki açma yerinden kutunun kapağını kaldırıyorsunuz. İçinden de ismine yakışır Vanilya renginde oldukça sert bir kutu çıkıyor (kutu öyle sağlam ki, birşeyler saklamak için, makyaj malzemeleri için vb. kullanılabilir).

Kutunun içini açınca, kapağının altının da aynı ‘V’ logosuyla kaplandığını görüyorsunuz. Bunların hepsi bence oldukça ince düşünülmüş, şık detaylar.

Öncelikle çıkan broşürlerden ve indirimlerden bahsetmek istiyorum. NUXE ürünlerinin hangi eczanelerde bulabileceğinizi gösteren bir broşürle beraber, 100,- TL‘lik alışverişe 20,- TL indirim sağlayan bir kupon bulunuyor. Aynı zamanda kutudan çıkan NUXE Çok Amaçlı Yağ‘ın tanıtım broşürü var. Bu ayki kutuda iki adet ürünü bulunan Jane Iredale Mineral Makyaj Ürünleri‘nin de kataloğu kutudan çıkanlar arasında.

Kutumun içindekileri yazan kartla beraber, bu ay yılbaşı hazırlıkları olması sebebiyle bir de ?Mutlu Yıllar’ mesajı bulunuyordu.

Kutumun içinden neler çıktı?
Priori Doğal Anti-aging Serisi CoffeeBerry (bu seride 3 ürün var)
*Priori CoffeeBerry Body Emulsion (1.5 ml deneme boy)
*Priori Brightening Facial Complex (1.5 ml deneme boy)
*Priori CoffeeBerry Night Complex (1.5 ml deneme boy)
NUXE Huile Prodigieuse® OR  (10 ml deneme boy)
L?Occitane Verbena (Mine çiçeği) El için Krem Jel (15 ml deneme boy)
Jane Iredale Just Kissed Lip Plumber (Madrid renk – mini boy)
Jane Iredale Pure Pressed Base SPF20 (Amber renk – mini boy)
Fruttini Meyveli Duj Jeli (Sorbe Serisi – Pineapple Prosecc0 – 50 ml deneme boy)
Bodysol SOS Lipstick (Dudak onarıcı) – (orijinal boy, 4.6 gr)

Priori ürünleri dışında diğer ürünlerin hepsinin ne işe yaradıklarını, kullanım şekilleri ve orijinal boy fiyatlarını yanlarındaki kutulara yazdım. Priori serisi ise anti-aging ürünleri olduğundan ötürü pek ilgi alanıma girmiyor, bu sebeple sizlere görsellerini sundum 🙂

Yazımı noktalamadan önce belirtmeliyim ki bu ayki kutu VanilyaClub takipçileri tarafından oldukça merak ediliyordu, çünkü fiyat 35,- TL’ye arttırılmıştı. Gönderilen ürünlerin yanısıra beni etkileyen kutu işçiliğindeki kalitenin gözle görülür artışı oldu. Son olarak eklemem gerekirse gönderiler artık Yurtiçi Kargo’yla yapılıyor. Bu da hepimiz için takibi çok daha kolay bir sistem sağlıyor. Detayları da tüm ince ayrıntılarıyla sizlerle paylaşmaya çalıştım. Artık bana da VanilyaKutu gelsin derseniz sizi buradan alalım 🙂

Ocak kutusunda görüşmek dileğiyle.. Sevgiler..

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

4 Comments

  1. açıkçası bir çok blogda gördüm ama kutudakileri anlamamıştım kesinlikle en iyi anlatan olmuşsun içim rahatladı valla dert olmuştu eline sağlık :))

  2. Loccitane el kremi internet sitesinde bulamadım. vücut kremlerini kullanıyorum bu markanın el kremi içinde size hediye gelen için eldeki terlemeyi önler yazmışsınız. denemek için satın almak istiyorum . sitede hangi ürün yardımcı olur musunuz?

Bir Cevap Yazın