İstelezzet.com’u keşfedin

| 0 comments

Bilgisayar başında o kadar çok vakit geçiriyorum ki, bazen market alışverişini bile internetten halletmem gerekiyor. Bunca işin arasında, bir de üstüne onu mu yesem, bunu mu yesem derken istelezzet.com?u keşfettim.

istelezzet.com?dan yaşadığım semti seçtiğimde karşıma çıkan  alternatiflerden en hoşuma gidenler ise ?kararsızım servisi?, ?mangal keyfi? ve ?konuk ağırlama? seçenekleri oldu. ?Kararsızım? dediğimde bana en yakın alternatifleri sunarak zevkime göre yiyecek bir şeyler önermeye çalıştı; ?konuk ağırlama? dediğimde ise en yakın şarküteriyi işaret ederek kahvaltılıklardan, soslara, etlerden, hazır yemek ve makarnalara kadar nelere ulaşabileceğimi gösterdi. Bilgisayar başındayken böylesine ilgili bir ?gurme?yle çalışmak oldukça keyifli.

Reklam filmi de oldukça eğlenceli.

Yemek Siparişi Sepet ile Taşınmaz…:) from Istelezzet on Vimeo.

Bunların yanı sıra ?diyet yemekler? ve ?organik ürünler? seçeneklerine de ulaşabileceğiniz istelezzet.com, her siparişten size puan kazandırarak biriken puanlarınızla yemek siparişi verme fırsatı da sunuyor. Sektördeki benzer alternatiflerine göre fark yaratan en büyük özelliklerinden biri de aynı anda birkaç farklı restoran ve firmadan sipariş verebilme imkanı.

Sonuç olarak tüm bu yenilikler bir araya gelince istelezzet.com?un internet sitesinden veya mobil uygulamasından sipariş vererek karnımızı doyurmak isteği arttıkça artıyor.

Şimdiden herkese afiyet olsun!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın