Umutsuz Ev Kadınları yeni sezon tanıtımındaki elbiseler

| 2 Comments

Umutsuz Ev Kadınları‘nın yeni sezonu 2 hafta önce başladı. Dizinin yeni bölümlerine geçmeden önce tanıtımda giydikleri elbiseleri inceleyelim 🙂
Dizinin yeni sezon tanıtım videosunda Songül Öden‘in giydiği beyaz elbise, Sagaza Madrid‘e ait. Elbiseyi görenler belki hatırlamıştır, aynı elbisenin mercan rengini Eve Düşen Yıldırım‘da Gizem Karaca giymişti. Geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz. Elbisenin beyaz rengi de daha önce kullanılmıştı; kemersiz bir şekilde Özge Ulusoy geçen sezon Bugün Ne Giysem‘de giymişti.

Elbisenin mercan rengi

Özge Ulusoy – Bugün Ne Giysem?

Tanıtım videosu yayınlandığı günlerde, yazılı basın ve internette de pek çok tanıtım fotoğrafı vardı. Bu fotoğraflarda Songül Öden‘i yine aynı elbiseyle görüyoruz. Özge Özder‘in giydiği straplez elbise ise Arzu Kaprol‘un 2012 İlkbahar/Yaz Hazır Giyim Koleksiyonu‘ndan. Aynı elbiseyi Milla Jovovich bir davette de giymişti.

Milla Jovovich
Resimlerin kaynağı: Arzu Kaprol Facebook sayfası

Umutsuz Ev Kadınlarımızın kıyafetlerini değiştirdiği diğer tanıtım fotoğraflarında ise Evrim Solmaz‘ın giydiği siyah beyaz büstiyer, Nihan Buruk tasarımı. Aynı kıyafeti, Klass dergisinin Nisan 2012 sayısında Işıl Reçber‘in üzerinde de görebilirsiniz.

Işıl Reçber – Nihan Buruk tasarımı kıyafetiyle

Resimlerin kaynağı: Nihan Buruk Facebook sayfası

 Aynı fotoğraflarda Songül Öden‘in giydiği pembe elbise ise Zeynep Tosun Couture Koleksiyonu‘ndan. Aynı elbisenin siyahını 2009 koleksiyonunda görebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Zeynep Tosun websitesi

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Ceyda Düvenci’nin giydiği yeeşil elbise kime ait?

Bir Cevap Yazın