Romantik Komedi 2 – Sinem Kobal’ın Tuvanam kıyafetleri (2)

| 18 Comments

Twitter’ımı yakından takip edenler bilir, Romantik Komedi 2‘yi sonunda izleyebildim. Geçtiğimiz hafta filmi gördükten sonra artık bana gelen soruları daha kolay çözebiliyorum 🙂 En çok gelen sorular ise Sinem Kobal’ın kıyafetleri ve aksesuarları. Şimdi bulabildiklerimi filmdeki hatırladığım sıralarına göre sizinle paylaşacağım.
Öncelikle açılış sahnesini yazmak istiyorum. Açılış sahnesinde, Didem, Burcu ve Esra’nın alışverişte, Didem‘in (Sinem Kobal) giydiği sırtı püsküllü kolsuz gömlek ve önü taşlı etek Tuvanam‘ın 2012 İlkbahar/Yaz ‘Şeker İlavesiz‘ Koleksiyonu’ndan. Fotoğrafları görünce eminim sorular gelecektir 🙂 Bu sahnedeki pembe çanta ve ayakkabıları henüz bulamadım. Eğer bilenler varsa bana e-mail atabilirsiniz 😉

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_tuvanam2

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_tuvanam1

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_tuvanam3Resimlerin kaynağı: Tuvanam Facebook Sayfası

Zeynep’in (Burcu Kara) kızının doğumgünü partisinde Didem‘in (Sinem Kobal) giydiği lila ve minik çiçek detaylı mini elbise ise Tutti‘den. Elbiseyle kullanılan lila küpeler Mon Réve.

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_tuvanam_tutti1

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_tuvanam_tutti2

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_mon_reve1Resimlerin kaynağı: Mon Réve Facebook Sayfası

Filmde kızlar alışverişteyken, Didem‘in erkek arkadaşı Cem’le karşılaştığı sahnede kullandığı renkli bileklikler ise Didem’in İzi for A46 Koleksiyonu‘ndan. Fiyatı Lidyana’da 26,25 TL olan bilekliklerin farklı renk alternatiflerini buradan görebilirsiniz.

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_didemin_izi1

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_didemin_izi2

Sinem Kobal’ın Romantik Komedi 2 Bursa galasında giydiği yeşil, krem ve siyah renkli elbise ise Tutti‘nin 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan.

ondagordum_romantikkomedi2_bursa_gala_sinem_kobal_tuvanam2

ondagordum_romantikkomedi2_bursa_gala_sinem_kobal_tuvanam1

Gelelim daha önceki Sinem Kobal & Tuvanam yazımda yazdığım baykuş desenli Tuvanam elbisenin aksesuarlarına 🙂 Didem’in bu elbisesiyle kullandığı el aksesuarı İnci Denizel’in tasarımlarının yer aldığı İnciden markasından. Fiyatı 89,- TL olan kuşlu el aksesuarını buradan inceleyebilirsiniz. Diğer model alternatiflerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_inciden1

El aksesuarının farklı modelleri
ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_inciden2Resim kaynağı: İnciden Online

Son olarak, yazacağım detaysa Tuvanam baykuşlu elbise ise kullanılan ayakkabılar. Bu detay dikkatli bir okuyucumun gözünden kaçmamış 🙂 Kendisine buradan tekrar teşekkür eder, üzüm salkımı detaylı ayakkabının NR.39‘un 2012 Yaz Koleksiyonu‘ndan olduğunu yazarak yazımı noktalarım. Eğer sizin bana iletmek istediğiniz Romantik Komedi 2 kıyafet ve aksesuar detayları varsa ondagordum@gmail.com adresine e-maillarınızı bekliyorum 🙂

ondagordum_romantik_komedi2_sinem_kobal_tuvanam1

Ayakkabılar
ondagordum_romantikkomedi2_sinem_kobal_NR39_ayakkabi

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

18 Comments

 1. sinem kobal’ın yıldızlı küpeleri nerden acaba??? :))

 2. mrblr,
  Sinem Kobalin giymis oldugu bu siyah, yesil, krem elbisenin fiyatini nerden ogrenebilirim?
  Tskklr

 3. Filmde giydiği ispanyol paça pantolonları arıyorum bende 🙂

 4. Merhaba,
  SİNEM KOBALIN SARI PANTOLONUN ÜZERİNE GİYDİĞİ ZİNCİRLİ SİYAH BLUZ VARDI.ONUN DA MARKASINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

 5. romantik komedi bekarlıga veda da tekirdagda kız istemeye gittklerinde sinem kobal bol paça cicekli bir pantolan giymişti.Lütfen o pantolonun markasını ve bulabilegim bir yer varsa onu bana soylermisiniz ?

 6. Romantik Komedi Bekarliga Veda da Didem karakterinin giydigi altin sarisi elbise nerden acaba?

 7. romantik komedi bekarlıga veda da tekirdagda kız istemeye gittklerinde sinem kobal giydiği gömlegin markası ve nerden bulabileceğimi söylermisiniz? lütfen

 8. burcu karanin antalyadayken giydigi oudra rengi pantolonu nerden siparis verebilirim yada nerde bulabilirim.. I am from Sweden help me please..

 9. sinem kobal harika giyiniyor ya

 10. sinem kobalın otel sahnelerinde pembe pantolonunun üzerine giydiği taşlı bej bluz ne marka acaba?

  • Merhaba, bluzu bilmiyorum maalesef. Pembe pantolon hakkında ise pek çok okuyucum bana Home Store olduğuna dair emaillar gönderdi. Home Store online satış sitesinde bu pantolonların pek çok renk alternatifleri de mevcut. Pembe, yeşil, sarı, saks mavisi gibi alternatifleri var. Çiçekli pantolonun da farklı bir renk alternatifi mevcut fakat pantolon şu an için stoklarda mevcut değil.

 11. Burcu Kara’nın üzerindeki elbisenin nereden olduğunu biliyormusunuz acaba ? 🙂 Çok çok beğendim tam aradığım elbise.

Bir Cevap Yazın