Romantik Komedi 2 – Sedef Avcı’nın babetleri: BUTİGO

| 0 comments

Uzun süredir Romantik Komedi 2 yazısı yazmamıştım 🙂 Buna rağmen bana sorular gelmeye devam ediyor. Filmin DVD’si çıkınca bende her şeyi yeni baştan tek tek inceleyip daha kapsamlı yazılar yazma fırsatı bulacağıma inanıyorum. Şimdilik filmin görsellerinden bulabildiklerimi buraya ekliyorum.
Gelelim yazımızın konusuna… 🙂 Filmde kızlar, Antalya’daki Adam&Eve otele gittiklerinde, Sedef Avcı’nın daha önce yazdığım desenli pantolonuyla giydiği mor, pembe bantlı babetleri Butigo‘dan. Geçtiğimiz sezon pek çok renk alternatifi olan ‘Florance‘ model babetin şu an mavi süet ve beyaz, siyah bantlı alternatiflerinden kalmış. Onlarda da fazla numara yok; mavi olanda 36, 37, siyahtaysa sadece 36 numara mevcut. Unutmadan söylemek isterim, Florance’ın fiyatı 59,95 TLBuradan tüm babet modellerini inceleyebilirsiniz.

ondagordum_romantikkomedi2_sedef_avci_batik2

ondagordum_romantikkomedi2_sedef_avci_batik1Tüm renk alternatifleriyle BUTİGO markalı, Florance model babetler… İlk sıradaki mor, pembe bantlı model Romantik Komedi 2’de kullanılan modeldir.
ondagordum_romantikkomedi2_sedef_avci_butigo1

ondagordum_romantikkomedi2_sedef_avci_butigo2

ondagordum_romantikkomedi2_sedef_avci_butigo3

ondagordum_romantikkomedi2_sedef_avci_butigo4Resimlerin kaynağı: BUTİGO

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın