Kuzey Güney – 69. bölüm kıyafetleri ve takıları

| 5 Comments

Kuzey Güney‘in dün akşam (10 Nisan Çarşamba) yayınlanan 69. bölümünde dizinin en kötü adamı haline gelen Güney’in yaptıkları birer birer çözülmeye başladı. Bir yandan acaba haftaya neler olacak diye düşünürken, diğer yandan bu bölümdeki kıyafetlere bir göz atalım 😉
69.bölümün ilk sahnesinde Cemre‘nin (Öykü Karayel) giydiği omuzları siyah detaylı sweatshirt Modagram‘dan. Fiyatı 44,99 TL olan sweatshirt’ü buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_cemre_modagram1

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_cemre_modagram2Resimlerin kaynağı: Modagram

Banu‘nun (Bade İşçil) işten eve geç geldiği zaman giydiği ceket Elif Cığızoğlu‘ndan. Elif Cığızoğlu tasarımlarına Room Teşvikiye‘den de ulaşabilirsiniz. Room adres: Teşvikiye Cad. Sayın Apt. NO:25 Teşvikiye / İSTANBUL. Tel: 0212.259 88 90

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_elif_cigizoglu1

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_elif_cigizoglu2

Banu‘nun Güney‘le yüzleşmek için otele gittiği sahnelerde giydiği elbise Hüseyin Çağlayan‘ın Mavi için hazırladığı özel koleksiyondan. Chalayan/Mavi Koleksiyonu‘ndaki elbisenin fiyatı 279,99 TL. Buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_chalayan_mavi1

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_chalayan_mavi2Resimlerin kaynağı: Mavi Online Dükkan

Aynı sahnede Banu‘nun taktığı siyah taşlı kaplan figürlü küpe ise Bendis‘ten. Lidyana.com’da bulabileceğiniz bu küpelerin fiyatı 85,50 TL. Buradan inceleyebilirsiniz. Küpelerin mavi taşlı alternatifi de mevcut.

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_bendis_1

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_bendis2

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_bendis4Resimlerin kaynağı: Lidyana.com

Zeynep‘in (Merve Boluğur) Cemre’yle telefonla konuştuğu sahnede giydiği mavi renk kolsuz bluz H&M’den. Fiyatı 49,95 TL olan bluzun açık yeşil ve siyah renk alternatifleri de mevcut. Buradan inceleyebilirsiniz. Zeynep’in bu bluzla kullandığı siyah küpeler de yine Bendis‘ten. Fiyatı 39,- TL olan küpeleri burada görebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_zeynep_bendis1

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_zeynep_bendis2

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_zeynep_HM1

Bluzun renk alternatifleri
ondagordum_kuzeyguney_bolum69_zeynep_HM2Resimlerin kaynağı: H&M

Son sahnede ise Banu‘nun beyaz, sarı detaylı elbisesi 2013 YazSoul by Özgür Masur ‘Denge’ Koleksiyonu‘ndan. Bade İşçil, aynı zamanda Ekim 2012?de İstanbul Fashion Week defilesinde tanıtılan bu koleksiyonun da yüzü. Daha önce Kuzey Güney’de koleksiyondan giydiği diğer elbiseyi ise buradan okuyabilirsiniz. Soul by Özgür Masur tasarımlarına Room Teşvikiye‘den de ulaşabilirsiniz.
69.bölümün son sahnesinde Özgür Masur tasarımı elbiseyle beraber kullanılan inci küpeler de Bendis‘ten. Swarovski taşlarla detaylandırılan inci küpenin fiyatı 79,- TL. Buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_ozgur_masur1

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_ozgur_masur2

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_banu_bendis3Resimlerin kaynağı: Trendyol blog ve Lidyana.com

Soul by Özgür Masur ‘Denge’ Koleksiyonu’yla Bade İşçil
ondagordum_bade_iscil_soul_by_ozgur_masur3

ondagordum_kuzeyguney_bolum63_banu_soul_by_ozgur_masur3

ondagordum_bade_iscil_soul_by_ozgur_masur2Resimlerin kaynağı: Cahit Baha Pars fotoğrafları

69.bölümle ilgili son yazmak istediğim şey ise bir çekim mekanı. Banu ve Güney otelde kavga ettikten sonra annesi Ebru Hanım ‘uçağı kaçıracağız’ derken o uçağı kaçırmaları gerçekten olası, hatta uçak Atatürk Havaalanı’ndaysa uçağı kesin kaçırdılar, çünkü otel Sapanca‘daki Güral Sapanca Wellness Park‘tı 🙂 Dizi ve filmlerde sıklıkla kullanılan bu otel, Gönülçelen, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Ya Sonra filmiyle daha önce OndaGördüm’de yer bulmuştu. Geçmiş yazılarımı buradan okuyabilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum69_gural_sapanca1

Özcan Deniz ve Deniz Çakır’ın başrollerini paylaştığı Ya Sonra filminden bir sahne, tanıdık geldi mi? 🙂
ya_sonra_gural_sapanca

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. Cemre’nin Samsun’a giderken giydiği montun markasını biliyor musunuz?

  2. ben kuzey güneyin son bölümünde merve boluğurun giydiği eteği öğrenmek istiyorum yaa

  3. her gün takip etmeye çalışıyorum özellikle sizi diğer sitelerden ayıran fark fiyat bilgilerinide paylaşıyor olmanız benim sorum şu saçı kesildikten sonra giyim tarzıda değişen kuzey ve güney’in annesinin hangi marka giyindiği özellikle son bölümde kavuniçi gri renk elbisesini merak ediyorum.

  4. cemrenin 69.bölümde giydiği kırmızı mont [kuzeye telefondan mesaj bırakırken sahilde] nerden acaba?http://www.youtube.com/watch?v=bG3r9ZZbYxk (1.40)

  5. cemrenin 79.bölümde sahilde taktığı gözlüğün modelini verebilirmisiniz nereden bulabiliriz acaba ?

Bir Cevap Yazın