Güneşi Beklerken – Zeynep’in balo kıyafeti

| 0 comments

Geçtiğimiz yaz başlayan ve büyük başarı yakalayan, hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip Güneşi Beklerken geçtiğimiz Pazar (27 Temmuz) final yaptı. Ben sizi finalden 1 bölüm öncesine, baloya götürmek istiyorum. Her ne kadar balo sahneleri, Carrie – Günah Tohumu‘nu çağrıştırsa da, çok sevilen Zeynep’in başından aşağı kırmızı boyalar dökülmemesi herkesi rahatlattı sanırım. Zeynep‘in (Hande Doğandemir) merak edilen siyah elbisesi ise Özgür Masur‘un 2013-2014 Sonbahar Kış ‘Soul’ Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonun diğer parçalarını buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_gunesi_beklerken_balo_zeynep_ozgur_masur1 ondagordum_gunesi_beklerken_balo_zeynep_ozgur_masur2 ondagordum_gunesi_beklerken_balo_zeynep_ozgur_masur4 ondagordum_gunesi_beklerken_balo_zeynep_ozgur_masur3Dikkatli okuyucularım hatırlayacaktır, Hande Doğandemir, Magnum Altın Kelebek Ödülleri‘nde de yine bir Özgür Masur tasarımı tercih etmişti. Bana göre, dizideki tercihi saçı ve makyajıyla kendine daha çok yakışmıştı. Magnum Altın Kelebek yazımın detaylarını buradan okuyabilirsiniz.
ondagordum_magnum_altin_kelebek_hande_dogandemir_ozgur_masur1 ondagordum_magnum_altin_kelebek_hande_dogandemir_ozgur_masur3

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın