Kanal D yeni sezon tanıtımındaki kıyafetler

| 2 Comments

Artık her sene gelenekselleşen ve merakla beklediğimiz Kanal D yeni sezon tanıtım filmi ilk olarak 25 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlandı. Benimse ilgimi çeken ve çok sayıda soru aldığım bölüm oyuncuların kıyafetleri oldu. Öncelikle belirtmeliyim ki tanıtım filminde styling Deniz Marşan ve Başak Dizer tarafından yapıldı. Fazla lafı uzatmadan hemen detaylara geçiyorum.Bu yazımda hem kadın, hem de erkek okuyucularımı memnun edecek pek çok bilgi var 🙂 Hemen kanalın değişmez ismiyle başlayalım. Tanıtım filminde Beyaz Show için yer alan Beyazıt Öztürk‘ün smokini Gucci‘den.
ondagordum_kanald_beyaz_show_gucci1Yeni sezonda da devam edecek olan yaz dizisi Ulan İstanbul‘da, Derya‘yı canlandıran Sevtap Özaltun‘un mavi elbisesi İpekyol. 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan olan elbise şu an için online satışta tükenmiş ama belki mağazalarda veya outletlerde bulabilirsiniz. İndirimli fiyatı 111,- TL olan mavi elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz. Oyuncunun mavi ayakkabıları ise Gamze Saraçoğlu‘nun İnci için hazırladığı koleksiyondan. %50 indirimli fiyatı 294,95 TL olan mavi terlikleri buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_ulan_istanbul_ipekyol1 ondagordum_kanald_tanitim_ulan_istanbul_ipekyol2 ondagordum_kanald_tanitim_ulan_istanbul_inci1Gelelim Ulan İstanbul erkeklerine… Salih Bademci (Ceyhun Komiser) ve Uğur Polat’ın (Kandemir) takımları Ramsey‘den. Erkan Köstendil (Karlos) ve Kaan Yıldırım (Ferdi) ise Avva‘dan giyiniyorlar. Caner Özyurtlu’nun (Bahadır) takım elbisesi ise Kip‘ten.
ondagordum_kanald_tanitim_ulan_istanbul_erkekler1Yeni sezonda devam edecek bir diğer yaz dizisi de Güllerin Savaşı. Dizide Gülfem karakterine hayat veren Canan Ergüder‘in beyaz elbisesi Dilek Hanif 2014 İlkbahar/Yaz Hazır Giyim Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonun diğer parçalarını ise buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_gullerin_savasi_dilek_hanif1Güllerin Savaşı’nda bir diğer ‘Gül’ olan Gülru‘yu canlandıran Damla Sönmez‘in siyah elbisesi Özlem Kaya‘nın 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan.
ondagordum_kanald_tanitim_gullerin_savasi_ozlemkaya1İki gülün arasındaki Ömer karakterini canlandıran Barış Kılıç‘ın bordo smokini Damat‘tan. Damat Ceremony Koleksiyonu‘ndaki bordo takımın sezon satış fiyatı 2900,- TL. %10 web indirimi uygulanan internet fiyatı ise 2610,- TL (buradan inceleyebilirsiniz).
ondagordum_kanald_tanitim_gullerin_savasi_damattween1Yeni sezonun devam eden dizilerinden Küçük Ağa‘yı unutmamak lazım. Geçen sezonun Salı gecelerini 1.likle bitiren Küçük Ağa, yeni sezonda da ekranlarda olacak. Başroldeki Birce Akalay‘ın (Sinem) tanıtım filmindeki bordo elbisesi Batik by Özgür Masur koleksiyonundan. Şu an için online satışta bordosunu bulamadım ama aynı elbisenin siyahı Lidyana‘da var. Fiyatı 900,- TL olan elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_kucuk_aga_batik_by_ozgur_masur1 ondagordum_kanald_tanitim_kucuk_aga_batik_by_ozgur_masur2Bir Ankaralı olarak Ankara’nın Dikmeni‘ni unutmamam lazım 🙂 Yeni sezonda da devam eden dizide Gözde Kansu, Bülent Emrah Parlak ve Burak Kut aynı kadro devam ediyorlar. Gözde Kansu’nun tanıtım filmindeki dantel askılı, V yaka, balık kesim kırmızı elbisesi İpekyol‘dan. 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan olan elbise online satışta tükenmiş ama belki mağazalarda veya outletlerde bulabilirsiniz.
İndirimli fiyatı 144,- TL olan kırmızı elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_ankaranin_dikmeni_ipekyol1Burak Kut’un beyaz smokin ceketi Ramsey‘den. Smokin ceketin indirimli fiyatı 397,50 TL ve online olarak buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_ankaranin_dikmeni_ramsey1Bülent Emrah Parlak’ın takımı ise Cacharel‘den.
ondagordum_kanald_tanitim_ankaranin_dikmeni_cacharel1Şimdi başlayalım yeni dizilere… Güneşi Beklerken‘le çok büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kerem Bursin‘in bu sezon yeni bir dizisi başlıyor: Şeref Meselesi. Şeref Meselesi’nin kadrosu ise genç ve yetenekli isimlerden oluşuyor; Yasemin Kay Allen, Şükrü Özyıldız, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik. Önce kadın oyuncuların tanıtım filmi elbiselerine, arkasından da erkek oyunculara bir göz atalım 🙂 Yasemin Kay Allen‘ın elbisesi Elif Cığızoğlu Couture. 2014 Couture Koleksiyonu’ndaki diğer parçalarda da benzer detaylara rastlayabiliyoruz.

ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_elifcigizoglu1 ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_elifcigizoglu2Şükran Ovalı’nın kırmızı elbisesi İpekyol‘dan. 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan olan elbise online satışta tükenmiş ama belki mağazalarda veya outletlerde bulabilirsiniz. İndirimli fiyatı 186,- TL olan kırmızı straplez elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_ipekyol2 ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_ipekyol1Burcu Biricik‘in elbisesi ise Nedret Taciroğlu‘nun Kybele Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonun diğer parçalarını buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_nedret_taciroglu1Erkek oyunculardan Şükrü Özyıldız‘ın frak smokini ise Damat‘tan. Damat Ceremony Deluxe 2014 Koleksiyonu‘ndaki frak smokin takım online satışta yok, ama fiyatını 2610,- TL olarak öğrendim. Mağazalarda değişiklik olabilir, akılda tutmakta yarar var 🙂
ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_damattween2 ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_damattween3Ve yeni karakteri en çok merak edilen oyuncu Kerem Bursin. Kerem Bursin’in beyaz smokini de yine Damat‘tan. Barış Kılıç’ın bordo smokininde olduğu gibi Damat Ceremony Koleksiyonu‘ndaki beyaz smokin takımın sezon satış fiyatı 2900,- TL. %10 web indirimi uygulanan internet fiyatı ise 2610,- TL (buradan inceleyebilirsiniz).
ondagordum_kanald_tanitim_seref_meselesi_damattween1Yasemin Kay Allen demişken hemen Merhamet’teki rol arkadaşı Burçin Terzioğlu‘na geçelim. Burçin Terzioğlu yeni sezonda Poyraz Karayel ile ekranlarda olacak. Ona eşlik edecek isimler ise İlker Kaleli ve Musa Uzunlar. Poyraz Karayel de ilgimi çeken yapımlar arasında. Burçin Terzioğlu’nun tanıtımdaki parıltılı elbisesi Nedret Taciroğlu‘nun 2014-2015 Fall/Winter Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonun diğer parçalarını ise buradan inceleyebilirsiniz. Terzioğlu’nun ayakkabıları ise Sevtap Özaltun’un giydiği Gamze Saraçoğlu ayakkabıların siyahı. Bu İnci, siyah ayakkabıları %50 indirimli fiyatı 294,95 TL ve buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_poyraz_karayel_nedret_taciroglu1 ondagordum_kanald_tanitim_poyraz_karayel_nedret_taciroglu2 ondagordum_kanald_tanitim_poyraz_karayel_inci1Merakla beklediğim diğer bir dizi ise Bana Artık Hicran De. Fragmanından beri merak uyandıran dizinin başrolünde Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisough ve Merhamet’ten hatırladığımız ‘küçük Narin’ Elif Ceren Balıkçı var. Kanalın tanıtım filminde Aslı Enver‘in elbisesi Özlem Ahıakın tasarımı.
ondagordum_kanald_tanitim_bana_artik_hicran_de_ozlem_ahiakin1 ondagordum_kanald_tanitim_bana_artik_hicran_de_ozlem_ahiakin2
Şebnem Hassanisough‘un elbisesi ise Elif Cığızoğlu Couture.
ondagordum_kanald_tanitim_bana_artik_hicran_de_elif_cigizoglu1 ondagordum_kanald_tanitim_bana_artik_hicran_de_elif_cigizoglu2
Erkeklerde ise Buğra Gülsoy’un takımı Damat‘tan, Alican Yücesoy’unki ise Network‘ten.
ondagordum_kanald_tanitim_bana_artik_hicran_de_erkekler1Bir diğer yeni yapım ise Bu Son Olsun. Tanıtım filminde oldukça kalabalık bir kadro olarak karşımıza çıktılar. Nur Fettahoğlu, İpek Karapınar, Sinem Öztürk, Ceyda Tepeliler, Engin Öztürk, İlker İnanoğlu ve Burak Yamantürk say say bitmeyen isimler 🙂 Hemen kıyafetlere geçiyorum. Nur Fettahoğlu‘nun altın aksesuarlı şifon elbisesi Tuvanam‘ın SS 2014 Koleksiyonu‘ndan. Aynı elbiseyi InStyle dergisinin Temmuz 2014 sayısında Tuba Ünsal da giymişti.
ondagordum_kanald_tanitim_bu_son_olsun_tuvanam2 ondagordum_kanald_tanitim_bu_son_olsun_tuvanam1Sinem Öztürk‘ün pudra elbisesi Özlem Ahıakın tasarımı.
ondagordum_kanald_tanitim_bu_son_olsun_ozlem_ahiakin1İpek Karapınar ise Hakan Yıldırım for Modagram koleksiyonundan fuşya bir elbise giyiyor. Elbisenin indirimli fiyatı 299,99 TL ve buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_bu_son_olsun_modagram1Yanlış seçmediysem, İlker İnanoğlu‘nun tanıtım filminde giydiği beyaz smokin takım, Kerem Bursin’in tanıtım fotoğraflarındaki takımıyla aynı. Böyle olunca, İlker İnanoğlu’nun smokin takımı da Damat‘tan. Damat Ceremony Koleksiyonu‘ndaki beyaz smokin takımın sezon satış fiyatı 2900,- TL. %10 web indirimi uygulanan internet fiyatı ise 2610,- TL (buradan inceleyebilirsiniz).
ondagordum_kanald_tanitim_bu_son_olsun_damattween1Diğer erkek oyuncular, Engin Öztürk Ramsey‘den, Burak Yamantürk ise Cacharel‘den giyiniyor.
ondagordum_kanald_tanitim_bu_son_olsun_erkekler1Yayına bugün (3 Eylül Çarşamba) başlayacak olan Benim Adım Gültepe‘nin de kalabalık bir ‘erkek oyuncu’ kadrosu var. Dizide Ayça Bingöl‘e, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz, Ekin Koç, Efe Akercan, Burak Dakak ve Tolga Sarıtaş eşlik ediyor. Tanıtım filminde Mete Horozoğlu’nun lacivert smokin takımı Ramsey‘den.
ondagordum_kanald_tanitim_benim_adim_gultepe_ramsey1
Aşk-ı Memnu’dan hatırladığımız İlker Kızmaz’ın smokin takımı ise Damat‘tan.
ondagordum_kanald_tanitim_benim_adim_gultepe_damattween1Dizi fragmanından henüz pek bir şey çözememiş olsak da, Doğu dizileri kervanına eklenen Urfalıyam Ezel‘den de yeni başlayacak yapımlar arasında. Dolunay Soysert, Bülent İnal, Settar Tanrıöğen ve Öykü Gürman rol alıyorlar. Dolunay Soysert’in tanıtım filminde giydiği mavi elbiseHakan Yıldırım for Modagram koleksiyonundan. Görenler elbiseyi hemen tanımış olabilirler, çünkü koleksiyon çekiminde bu elbiseyi Berrak Tüzünataç çok güzel bir şekilde taşımıştı. Elbisenin indirimli fiyatı 299,99 TL ve buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_kanald_tanitim_urfaliyam_ezelden_modagram1 ondagordum_kanald_tanitim_urfaliyam_ezelden_modagram2Öykü Gürman‘ın pudra elbisesi ise Koton‘dan.
ondagordum_kanald_tanitim_urfaliyam_ezelden_koton1Artık bu yazıya bir nokta koymanın zamanı geldi 🙂 Son olarak Kanal D’nin yeni günlük dizisi Alın Terim‘in tanıtım kıyafetlerine bakalım. Duygu Keser‘in elbisesi Özlem Kaya‘nın 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Ozan Dağgez’in takımı ise Ramsey‘den.
ondagordum_kanald_tanitim_alin_yazim_ozlem_kaya1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Pazar magazinde spiker kızın giydiği kırmızı elbise

Bir Cevap Yazın