Bana Artık Hicran De – 1.bölüm kıyafetleri

| 3 Comments

KanalD’nin yeni yapımlarından ‘Bana Artık Hicran De14 Eylül Pazar akşamı yayın hayatına başladı. Twitter’dan takip ettiğim kadarıyla dizi hakkında oldukça pozitif yorumlar vardı. Diziyi bende çok sevdim. Bana Merhamet‘i hatırlatan bir yanı var. Umarım aynı şekilde devam eder. Gelelim ilk bölümdeki kıyafetlere…öncelikle Hicran‘ın (Aslı Enver) desenli/çiçekli elbiselerinin özel dikim olduğunu belirtmek isterim.
ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_hicran_elbise1 ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_hicran_elbise2Herkesi 1. bölümde az çok tanıdık. Murat Sezgin‘le (Alican Yücesoy) nişanlanan Lale (Şebnem Hassanisough), hırslı ve oldukça kıskanç genç bir kadın. Lale‘nin nişanda giydiği beyaz elbise Dilek Hanif‘in 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonunun diğer parçalarını buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_dilek_hanif3 ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_dilek_hanif4 ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_dilek_hanif5 ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_dilek_hanif6
Nişan sonrası evlerine dönen Lale‘nin evde giydiği siyah kimonosu ve babydoll‘u La Dolce Passione‘den. Roma model babydoll’un Lidyana’daki fiyatı 486,- TL. Buradan inceleyebilirsiniz. La Dolce Passione ürünlerine Room Teşvikiye’den de ulaşabilirsiniz. Markanın instagram hesabı: http://instagram.com/ladolcepassione
Room adres: Teşvikiye Cad. Sayın Apt. NO:25 Teşvikiye / İstanbul Tel: 0212.259 88 90
ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_la_dolce_passione1 ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_la_dolce_passione3 ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_la_dolce_passione2
Lale’nin bu kostümünün altına giydiği siyah terlikler ise Gamze Saraçoğlu’nun İnci için hazırladığı koleksiyondan. Bu İnci markalı, siyah terliklerin %50 indirimli fiyatı 294,95 TL ve buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_inci_ayakkabi3Lale ve Murat, oturacakları yalıya gittiklerinde giydiği pudra renk elbise de yine Dilek Hanif‘in 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan.
ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_dilek_hanif1 ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_dilek_hanif2Elbisesiyle kullandığı bordo ayakkabılar da yine Gamze Saraçoğlu-İncinin yaz koleksiyonundan. Aynı ayakkabının siyah ve bej renkleri de mevcut. Hatta Bej rengini Medcezir’in sezon finalinde, Mira’nın ayağında görmüştük.
ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_inci_ayakkabi1ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ayakkabi_inci_gamze_saracoglu1 Şebnem Hassanisough, bu ayakkabıları dizinin tanıtım fotoğraflarında giydiği Özgür Masur elbiseyle beraber de kullanmıştı. Özgür Masur elbiseyle ilgili detayları geçmiş yazımda, buradan okuyabilirsiniz.
ondagordum_bana_artik_hicran_de_bolum1_lale_inci_ayakkabi2 ondagordum_bana_artik_hicran_de_lale_ozgur_masur1Umarım merak ettiğiniz tüm kıyafetlerin yanıtını bulmuşsunuzdur… Yeni bölümde görüşmek üzere! 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

3 Comments

  1. Kimse yorum yazmıyor ama okunduğunuza eminim. Ben çok alışveriş manyağı değilim ama modayla ilgili şeyler okumayı severim ve aynı zamanda iyi bir tv izleyicisiyim. Sizi uzun zamandır takip ediyorum ve gerçekten hayranım. Hem bu kadar bilgiye ulaşmanıza, hem de fotoğraflarla belgelemenize. Hep sessizce okuyordum ama bu sefer yüksek sesle sizi tebrik etmek istedim 🙂 Güzel yazılarınızın devamını bekliyorum, sevgiler..

  2. Merhaba,
    Emeginiz icin cok teşekkürler. Rica etsem bana artık hicran de son bölüm yani 4. Bölümde son sahnede sahilde giydiği etek ve üst nereden paylaşanımız mümkün mu acaba? Özellikle etek o kadar güzel ki… Zaten 3. Bölümde giydiği leylekli, yakalı elbise de cok güzeldi ama anladığım kadarıyla o elbiseler özel dikim. O kadar güzeller ki… Keske alabilsem dedim 🙂 Aslı Enver’e de o elbiseler o kadar cok yakışmıştı ki. Şimdiden teşekkürler:)

Bir Cevap Yazın