Paro ile Finaller Sonrası Sinemaya Gitmeye Ne Dersiniz?

| 0 comments

Paro Dünyası, sizi ve düzenli olarak kullandığınız size duyarlı markaları buluşturan bir program. Program dahilinde birbirinden değerli markalardan, evlilik hazırlığından doğuma, özel günlerinizden hayatınızı kolaylaştıracak çözümlere kadar birçok konuda faydalar bulabilirsiniz. Paro, hem özel günlerinizde yanınızda olurken, hem de oluşturduğu kulüplerle üyelerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

ondagordum_paro2Paro’nun kurduğu 3 kulüp, “İyi ki Evleniyoruz”, “Dikkat Çocuk Var” ve “Kariyer Başlasın” sayesinde üyelerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri onlara sunuyor. Mezuniyet sonrası parlak bir kariyer dileyen gençlere yönelik oluşturulan “Kariyer Başlasın” Kulübü’nde, markaların sunduğu avantajların yanı sıra, kariyerlerine yardımcı olacak, sektöründe uzman yöneticilerin röportajları da bulunuyor. Ayrıca iş tüyolarının yanı sıra, mezuniyet telaşındaki gençlere mezuniyet kıyafeti önerileri bile sunuluyor 🙂

Mezuniyet bu kadar yakınken, biliyorum ki üniversite öğrencilerinin şu anki tek derdi finaller. Bunu bilen ‘Kariyer Başlasın’ Kulübü de 26 Mayıs – 22 Haziran tarihleri arasında geçerli bir kampanya düzenliyor. Finallere çalışırken çektiğiniz en yaratıcı fotoğrafı şu linkte paylaşacaksınız. Paro’nun oluşturduğu jüri tarafından fotoğrafı en çok beğenilen 100 kişi de Cinemaximum’larda geçerli çift kişilik sinema bileti kazanacak. Finallerin yoğunluğunda film izlemek uzak bir hayal gibi dursa da, Paro ve ‘Kariyer Başlasın’ Kulübü sayesinde bu hayaliniz gerçeğe dönüşebilir.
ondagordum_paro3Sinema bileti kazanan kulüp üyeleri, 13 Temmuz 2015 tarihinde http://www.paro.com.tr/ ve Facebook sayfasında ilan edilecek ve bilet bilgileri kazananların cep telefon numaralarına kısa mesaj ile gönderilecek.
ondagordum_paro1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın