#Empire dan Lucious Lyon gibi giyinmek ister misin?

| 0 comments

ondagordum_empire_cast1Fox’un hit dizisi Empire 2.sezona başlarken, Saks Fifth Avenue ile daha önce eşi görülmemiş bir moda ortaklığına imza attı.

Lüks perakende devi Saks, hazırladığı koleksiyonda sadece Lucious’un sette giydiği kıyafetleri değil, Empire’ın tüm hip-hop topluluğunun tarzını yansıtıyor. Bu demek oluyor ki, yalnızca Lucious değil, onun eski karısı, Cookie de ghetto’dan çıkma gösterişli tarzıyla Saks koleksiyonunda yer buluyor.

Koleksiyon, 23 Eylül’de başlayan 2. sezondan hemen önce satışa çıktı, fakat bu koleksiyonun haberi Ağustos’tan beri Empire izleyicilerinin gündeminde. Dizinin resmi Twitter sayfası, 18 Ağustos’ta Saks’la yaptığı anlaşmayı şu tweetle duyurdu: #Empire @saks la gücünü birleştirerek dizideki kıyafetleri gerçeğe dönüştürüyor! (#Empire has teamed up with @saks to bring the looks from the show to life!)

ondagordum_empire_tweet1Empire imzalı vitrinler de Saks Fifth Avenue’nun amiral mağazaları New York ve Beverly Hills’de, 10 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında sergilenecek. Dizide Lucious ve Cookie’nin büyük oğlunu canlandıran aktör Trai Byers da Saks’ın sonbahar katalog/dergisinin kapağında.

ondagordum_empire_urunler1

Peki koleksiyonda yer alan ürünler nasıl seçildi? Empire’da kullanılan markalardan olan lüks mücevher markası Alexis Bittar, kadın hazır giyim markası Cushnie et Ochs, erkek ve kadın ayakkabıları Jimmy Choo’dan, lüks çanta ve aksesuarlar ise MCM’den seçilerek koleksiyona eklendi. Bu markalardan oluşan ‘Empire’ koleksiyonunun tamamı Saks mağazalarında ve online’da bulunabilecek.

Kaynak: New York Post
Bu yazım aynı zamanda RaniniTV‘de de yayınlanmıştır.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın