2016 Oscar Ödülleri’ne Sevan Bıçakçı imzası

| 0 comments

Tüm dünyanın tasarımlarını takip ettiği, kişiye özel mücevherler tasarlayan tasarımcımız ve bence milli gururlarımızdan Sevan Bıçakçı, ödüllü tasarımı ‘Kraken‘la (Ahtapot) 88. Oscar Ödülleri kırmızı halısındaydı. Dürüst olmam gerekirse, daha önce katıldığı yıllarda hiç dikkatimi çekmeyen bir isim olan Whoopi Goldberg, Oscar alışının 25.yılını* kutlamak istediğinden olsa gerek, bu müthiş tasarım bilezik/yüzükle törene katıldı.
ondagordum_oscars2016_whoopi_goldberg_sevan_bicakci1 ondagordum_oscars2016_whoopi_goldberg_sevan_bicakci2 ondagordum_oscars2016_whoopi_goldberg_sevan_bicakci4 ondagordum_oscars2016_whoopi_goldberg_sevan_bicakci3Bıçakçı’yı yakından takip eden bir diğer Hollywood yıldızı da Brooke Shields. Shields’ı da, Bıçakçı’yla aynı karede, Kraken’ı takarken görebilirsiniz.
ondagordum_brooke_shields_sevan_bicakci1Törende, Goldberg’in diğer bileğine taktığı saat de yine Bıçakçı tasarımı. Kanal B’nin haber sitesinin haberine göre, saat koleksiyonu tasarımcının 6 yıllık emeği. Bu kısıtlı koleksiyonun diğer parçalarını da yakın zamanda dünya yıldızlarının bileğinde görmek dileğiyle..
ondagordum_oscars2016_whoopi_goldberg_sevan_bicakci_watch1Sevan Bıçakçı instagram sayfası: https://www.instagram.com/sevanbicakcijewellery/

*Whoopi Goldberg, 1991 yılında Ghost (Hayalet) filmiydi ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında Oscar kazanmıştır.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın