Poyraz Karayel – 59. bölüm Ayşegül’ün kıyafetleri

| 1 Comment

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba..Çarşamba akşamları artık Kara Sevda izliyor olsam da, arada Poyraz Karayel’de Ayşegül’ün kıyafetlerine de göz atıyorum. Bu haftaki kıyafetlerde Twist’in yeni sezonundan bir kaç tanıdık parça görünce sizlerle de paylaşmak istedim.

Ayşegül’ün (Burçin Terzioğlu) Neşet’le (Tolga Güleç) teknedeyken giydiği lacivert, uçları püskül detaylı askılı elbise Twist‘ten. İndirimde olan elbisenin fiyatı 92,- TL. Buradan inceleyebilirsiniz. Aynı elbisenin tarçın rengi de mevcut. Onu da buradan görebilirsiniz. Elbiseyle uyumlu uzun ceketi de yine Twist‘in 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Ceket henüz indirime girmemiş, fiyatı 299,- TL. Buradan inceleleyebilirsiniz. Bence bu ceketi iki renk elbiseyle de kullanabilirsiniz; hem lacivert, hem tarçın.
ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_twist4 ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_twist1 ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_twist3

Elbisenin çok benzer, sadece yaka detayı farklı ve boncuk işli gri penye bir alternatifi de mevcut. Gri elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_twist2

Ayşegül’ün bu kombinle giydiği ayakkabılar ise Nine West‘ten. Bu linkten inceleyebileceğiniz deri, parlak kurşuni renkli sandaletlerin indirimli fiyatı 359,- TL.
ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_ninewest1

Ayşegül‘ün Poyraz‘la (İlker Kaleli) evde konuştuğu sahnelerde giydiği beyaz elbise ise Pinko‘dan. Pinko’nun uluslararası sitesinde bulamadığım elbiseyi Harrods‘ın online sitesinde buldum. Fiyatı 301 £ (yani yaklaşık 1300,- TL) olan elbisenin detaylarını buradan görebilirsiniz. Aynı elbisenin fotoğraflarda görebileceğiniz siyah rengi de mevcut.
ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_elbise_pinko1 ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_elbise_pinko3 ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_elbise_pinko2

Ayşegül’ün Neşet’le bir restoranda oturduğu sahnelerde giydiği siyah, omuzları düşük ceket ve transparan detaylı siyah etek de yine Pinko‘dan. Ceketin fiyatı 409,- € (yani yaklaşık 1345,- TL), eteği ise 250,- € (yaklaşık 820,- TL). Ceketin detaylarını buradan, eteği ise buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_siyah_takim_pinko1

Bu kombinin altına giydiği deripüsküllü siyah sandaletler ise yine Nine West‘ten. Buradan inceyelebileceğiniz ayakkabıların indirimli fiyatı 349,- TL. Yalnız belirtmeliyim ki bu kıyafetlerin altına seçilebilecek en yanlış ayakkabı modeli olmalı. Eteğin transparan detayları, bilekte başlayan püsküllerle birleşince Terzioğlu’nun boyunu kesmiş. Onu daha kısa göstermiş. Bu kombini bu ayakkabılarla beraber anca bacak boyu çok uzun bir oyuncu doğru taşıyabilirdi.
ondagordum_poyraz_karayel59_burcin_terzioglu_ninewest2

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Poyraz Karayel 64.bolum de hastanede karşılaştıkları sahnede Aysegul un ayakkabısı ne marka

Bir Cevap Yazın