Yılbaşı hediyesi için önerim @LaresConcept

| 0 comments

Herkese merhaba, sizlere yeni girişimim (aslında Nisan 2016’da ilk temellerini attığım) Lares Concept‘ten bahsetmek istiyorum. Lares*, isim düşünürken bile beni heyecanlandıran, evlerinizde size mutluluk verecek, uzakları yakın edecek bir hediye. Kişiye özel olarak hazırlanan bu çerçeveler uzakta yaşayan sevdiklerinizi mutlu edecek, yüzlerinde bir tebessüm bırakacak.

Doğumgünü, yıldönümü, ilk tanışma, ev hediyesi hatta düğün hediyesi olabilecek bir sürü alternatif var Lares’te. Örneğin iş değiştiren ve kahvesever dostlarınız için özel hediye kutuları da hazırlanabiliyor. Hatta yepyeni bir haber; kitapseverler için çok özel bir set de yolda! 📚

Hazırlatacağınız çerçeveler tamamen sizin isteklerinize göre şekilleniyor. Böylece herkesin kendine özel bir çerçevesi oluyor.

Aralık’a girmemize 1 gün kala, #LaresConcept çerçevelerinin siz ve sevdikleriniz için farklı bir hediye olacağını düşünüyorum. 🎅🏽🎄

Bazen fotoğraflar bir şeyi daha güzel anlatır…lafı çok uzatmadan incelemeniz için @LaresConcept sizlerle…
ondagordum_yeni_girisim_lares_concept3 ondagordum_yeni_girisim_lares_concept4

Seyahat etmeyi seven ve sık seyahat eden sevdikleriniz içinse dünyada oldukça meşhur ‘kazınabilir harita‘lardan (Scratch Map) Lares aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.
ondagordum_yeni_girisim_lares_concept2

Lares’te yılbaşı başladı bile!🎅🏽🎄

ondagordum_yeni_girisim_lares_concept_yeniyil1 ondagordum_yeni_girisim_lares_concept_yeniyil2

Bana çerçeveler ile ilgili ulaşmak isteyen olursa e-mail adresim: conceptlares@gmail.com
 
Whatsapp iletişimi için: 0552.235 66 75 (hat sadece Whatsapp kullanımı içindir)
 
 
Görüşmek dileğiyle… 💛🌻
(*) Roma mitolojisinde evlerin koruyucusu.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın